Finanční fórum PEF

21. 2. 2017 -

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně připravila v rámci svého magisterského studijního programu Finance a investiční management Finanční fórum PEF 2017. Jedná se o jedinečný pilotní projekt, který vznikl ve spolupráci s finančními institucemi, z nichž se některé podílejí i na přímé výuce uvedeného studijního oboru.

Finanční fórum PEF 2017 je primárně určeno pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů Provozně ekonomické fakulty, ale i pro studenty ostatních vysokých škol, kteří se zajímají o svět financí, kapitálový trh, investice apod. Obsahová náplň fóra je ale určena a zaměřena i pro veřejnost a odborníky z řad finančníků, bankéřů, obchodníků, poradců a všech, kteří se o tuto oblast zajímají.

Účast na Finančním fóru PEF 2017 je zdarma. Přijďte si vyslechnout přední české analytiky či tradery a jejich pohled na současnou situaci na finančních a kapitálových trzích. Čeho se do budoucna obávat a z čeho naopak vytěžit maximum? Má smysl investice do dluhopisů? Čeká nás další (bankovní) ekonomická krize?

Finanční fórum PEF 2017 představí 5 známých osobností a speakerů a jejich pohled na současné dění na trhu, jejich doporučení, vize a scénáře. Součástí bude řízená panelová diskuze. Facebookovou událost Finančního fóra naleznete zde.